شرکت آیدین سیستم بوشهر - درباره آیدین
درباره آیدین

تاریخچه تاسیس

      شرکت‌ آيدين سيستم در دی ماه سال 1381 تحت عنوان یک شرکت کامپیوتری به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزار و شبکه‌های ارتباطی آغاز نمود. فعالیت آيدين سيستم به‌تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بی‌سیم گسترش یافت به‌گونه‌ای که در سال 1383 اقدام به راه‌اندازی ISP و دسترسی به اینترنت از طريق مخابرات نمود. و در سال 1387 مجوز ISDP خود را از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي كشور دريافت نمود و در حال حاضر در 30 شهر از شهرهاي استان بوشهر خدمات اینترنتی اين شرکت‌ ارائه می‌شود.

مجموعه‌ای منحصربفرد با مجوزهای فعالیت قانونی

      شرکت‌ آيدين سيستم با بیش از 100 پرسنل و نیروی متخصص در سراسر استان بوشهر دارای مجوزهای رسمی ارائه خدمات اينترنتي Wireless /ISDP، از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي بوده و هم اکنون به عنوان یک مجموعه منحصر بفرد و پیشتاز در صنعت ارتباطات اینترنتی در استان بوشهر در حال فعالیت است.

مشخصه‌های ممتاز

      نوع خدمات اینترنتی شرکت‌ آيدين سيستم می‌تواند پاسخگوی هر نوع نیاز با هر مقدار بودجه باشد. سرعت و قیمت مناسب سرویس‌های اینترنتی، خدمات شبانه‌روزی، سعی در حل مشکلات مشتری و صداقت در گفتار و رفتار از جمله ویژگی‌هایی اسـت که خدمات شركت آيدين سيستم را ممتاز می‌نماید. در حال حاضر خدمات شركت آيدين سيستم در بیش از 30 شهر استان بوشهر  براي بیش از 13 هزار مشتری ارائه می‌گردد.

چرا خدمات آيدين سيستم را انتخاب کنیم؟

1 - آيدين سيستم یکی از پر تجربه‌ترین شرکت‌های خصوصی در زمینه ارائه خدمات اینترنت در استان بوشهر است.

2 - محاسبه ساده نشان می‌دهد در شرایط پرداخت مساوی، مشتری‌های آيدين سيستم بطور متوسط می‌توانند تا 60 درصد بیش از دیگر ارائه دهندگان بزرگ خدمات اینترنت در استان بوشهر دانلود اطلاعات داشته باشند.

3 - خدمات اینترنتی آيدين سيستم در مقایسه با خدمات مشابه دیگر ارائه دهندگان بزرگ خدمات اینترنت ارزانتر است.

4 - راهبردهایی که شركت آيدين سيستم در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت دنبال می‌کند، باعث می‌شود تا مجموعه خدمات ارائه شده توسط این گروه نسبت به خدمات مشابه سایر شرکت‌ها متمایز باشد. از جمله این راهبردها می‌توان به در دسترس قرار دادن تکنولوژی‌های پیشرفته در استان، فراهم آوردن شرایط آسان برای استفاده مشتری از خدمات اینترنتی و تسهیل ارتباط مشتری با شرکت اشاره نمود.

پیام مدیرعامل 

       از آغاز تاسيس «آيدين سيستم» با تدوين استراتژي‌هاي توسعه محور و تهاجمي توانستيم مسيرهاي طولاني را در مدت زماني كوتاه سپري كنيم و با دستيابي به خدمات با كيفيت، جامع و كم نظير و تيمي پويا و همدل آينده‌اي روشن را براي «استان بوشهر» تضمين كنيم.

سلامت سازماني و صداقت را سرلوحه فعاليت‌هاي شبانه‌روزي خود قرار داديم تا بتوانيم ارزشمندترين دستاورد خود كه پشتيباني قابل اتكا و همگامي مطمئن براي مشتريان مي‌باشد را محافظت كرده و گسترش دهيم. ما در«آيدين سيستم» مشتريان را تنها نمي‌گذاريم و از آغاز تا انجام و حتي پس از به ثمر نشستن يك پروژه گام به گام دركنار و ياري‌گر آنان هستيم.

خشنودي مشتريان ارزشمندترين سرمايه ما بوده و مشتريان به دور از تمام اغراق‌ها و شعارها شركاي حقيقي و همراهان هميشگي موفقيت‌هاي ما هستند، تلاش نموده‌ايم در ارائه خدمات، با شنيدن صداي مشتريان و تشخيص درست نيازهاي آنان، مشتري را قطب‌نماي حركت خود در ارائه خدمات «آيدين سيستم» قرار دهيم.

با تفويض اختيارگسترده، چارت سازماني افقي و دستيابي به تصميم‌گيري‌هاي غير متمركز، سازماني چابك را بنيان نهاديم تا بتوانيم پا به پاي سرعت روز افزون تغييرات در قرن بيست و يكم و صنعت شتابان اينترنت حركت كرده و همچنين با ايجاد بستر لازم براي بروز خلاقيت‌ها و مديريت دانش قوي در صنعت تكنولوژي محور و ارائه بهترين سرويسها  پيشرو باشيم. يكي ديگر از مسئوليت‌هاي حساس ما در «آيدين سيستم»، ايجاد بسترهاي فرهنگي مناسب براي خلق سازمان‌هاي چابك و منطبق بر استانداردهاي جهاني است. «آيدين سيستم» همچنان كه سازمان كار و فعاليت خود را به سوي تبديل شدن به يك سازمان با استاندارهاي جهاني پيش مي‌برد، با ارائه‌ي خدمات نوين خود و خلاقانه پيمودن اين مسير را براي مشتريان خود هموار مي‌كند. در نتيجه در سال‌هاي آينده نيز آگاهانه و جسورانه در مسير توسعه حركت خواهيم كرد.

آيدين سيستم به شيوه‌اي نظام مند در صدد جستجو و رسيدن به رشد محصولات و بازارهاي خود بوده است. افزايش مستمر ارزش افزوده، نوآوري و کسب رضايت مشتري از اهداف محوري اين شرکت است. تعريف رضايت مشتري از ديدگاه آيدين سيستم، ارائه‌ي خدماتي بالاتر از نياز مشتريان است. آيدين سيستم با اين روش به دنبال ارتقاي استانداردهاي بازار و تحقق جايگاه واقعي مشتري است. بر اين اساس، براي دست‌يابي به هدف ياد شده با سرمايه‌گذاري مناسب و قابل توجه اقدام به راه‌اندازي سيستم يکپارچه (Operation Support System/ OSS) به صورت کاملاً مکانيزه و بدون کاغذ (Paper Less) براي اولين بار كرده است تا با استفاده از اين سيستم بتوان نيازهاي مشتري را به صورت مستمر و بدون وقفه شناسايي، ارزيابي و در کمترين زمان محقق ساخت.

در پايان، خداوند متعال را شاکرم و مراتب قدرداني و تشکر خود را از كاركنان متعهد و زحمت‌کش آيدين سيستم اعلام داشته و آرزوي موفقيت براي آنان دارم.

حسن دیرسنجی                                                                                                
    مدیر عامل