شرکت آیدین سیستم بوشهر - اینترنت پرسرعت آیدین
خدمات اینترنت پرسرعت آیدین

اینترنت پر سرعت ( ADSL )

Asymmetric Digital Subscriber Line) ADSL) یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود در دنیا برای اتصال به اینترنت پرسرعت می باشد. بیش از نیمی از کاربران اینترنت در کشورهای پیشرفته از این طریق به شبکه جهانی اینترنت متصل هستند. در این روش با نصب تجهیزات بسیار پیشرفته در مراکز مخابراتی امکان رساندن اطلاعات اینترنتی به مشترک، بدون نیاز به شماره گیری و هزینه تلفن در تمام مدت 24 ساعت امکان پذیر می گردد. بدین ترتیب کاربر با پرداخت مبلغی ثابت ( بسته به سرعت مورد تقاضا) همواره از اینترنت با کیفیت و سرعت مطلوب استفاده می نماید. این روش که کم کم جایگزین روش های قبلی مانند Dialup (شماره گیری با کارت اینترنت و خط تلفن )  می شود مزایای بسیاری دارد که در زیر به مهم ترین آنها اشاره می شود:

1* افزایش سرعت بین 2 تا 10 برابر خطوط عادی (E1- Dialup-Analog): شما می توانید هنگام ثبت نام سرعت مورد نیاز را انتخاب کنید .

2* عدم نیاز به شماره گیری : شما همواره با یک کلیک به شبکه متصل هستید و نیازی به شماره گیری و پشت خط اشغال ماندن نیست

3* بدون اشغال شدن خط تلفن : هنگام کار با اینترنت خط  تلفن شما آزاد بوده و به راحتی می توانید به تلفن های خود جواب دهید یا شماره گیری کنید.

4* بدون هزینه تلفن : مطابق آنچه در بند 3  گفته شد چون اصلا خط تلفن اشغال نمی شود پس هیچ هزینه تلفنی نیز به شما تعلق نمی گیرد.

5* همیشه آنلاین : دیگر، ارتباط شما به دلیل تمام شدن شارژ کارت قطع نخواهد شد. شما همواره 24 ساعته با یک کلیک بر روی شبکه جهانی هستید. با وارد شدن به سایت  آیدین سیستم می توانید اشتراک خود را شارژ کنید و از خدمات این سایت بهره مند گردید.

6* بدون قطعی : به دلیل ارتباط دائم شما دیگر هیچگاه با disconnect (قطعی)  خط تلفن حین ارتباط و نیاز به اتصال مجدد مواجه نمی شوید.

7* بدون هر گونه هزینه اضافی :  مانند مالیات ، آبونمان ، اجاره مودم ، هزینه مکالمه، عوارض  و ... شما فقط هزینه اشتراک ماهیانه را می پردازید .

8* پایداری بی نظیر : به دلیل استفاده از خطوط فیبر نوری، اینترنت ADSL نسبت به اینترنت E1 و Wireless پایداری واقعا بالاتری دارد.